Dragii noștrii! ☀️


Featured image for “Dragii noștrii! ☀️”

🚩Zilele cu temperaturi ridicate din ultima vreme au provocat deteriorarea stării pârtiei de schi, asfel că, din păcate, efectele asupra acesteia sunt ireversibile și, prin urmare, suntem nevoiți să o închidem. 🚩 Echipa noastră a încercat să creeze cele mai bune condiții posibile pentru ca voi să vă bucurați de plăcerile schiului și ale snowboardului. Din păcate, nu mai putem oferi aceste condiții, astfel că 𝐩𝐚̂𝐫𝐭𝐢𝐚 𝐝𝐞 𝐬𝐜𝐡𝐢 𝐝𝐢𝐧 𝐒̗𝐮𝐠𝐚𝐬̗ 𝐁𝐚̆𝐢 𝐯𝐚 𝐟𝐢 𝐢̂𝐧𝐜𝐡𝐢𝐬𝐚̆ 𝐢̂𝐧𝐜𝐞𝐩𝐚̂𝐧𝐝 𝐝𝐞 𝐦𝐢𝐞𝐫𝐜𝐮𝐫𝐢, 𝟖 𝐦𝐚𝐫𝐭𝐢𝐞.⛷️🔒🚩Cu toate acestea, vremea caldă va rămâne aliatul nostru, în special pentru drumeții 🥾 și ture cu bicicleta. 🚴‍♂️☀️ Sperăm să ne revedem cât mai curând și vă dorim o primăvară plăcută, în care să vă reîncărcați de energie. Vă așteptăm cu drag la Șugaș Băi! 😊