Sunday - November 19, 2017 11:09 am
2017 november 19-én rendezendő Regionális Autós Hegyiverseny miatt Sugásfürdő fele az út le lesz zárva 16 óráig. Az utat minden órában 10 percre megnyitják a közforgalom számára. ... →
Tuesday - October 31, 2017 8:02 pm
Kedves vendégeink! Tájékoztatjuk, hogy a sugásfürdői Spa központ November 1-én zárva tart. A városi uszoda és a sportcsarnok a következő program szerint működik: 7.00 – 15.00. Megértésüket köszönjük! ... →
Friday - October 6, 2017 8:02 am
A CIPRIAN SK úszóversenyt rendez “sprint kupa” címmel, ezért 2017 október 7-én Szombaton az uszoda 16.00 órától nyit.
Megértésüket köszönjük! ... →
Friday - September 1, 2017 5:45 pm
Mostantól a bérletek érvényességi ideje 30 nap és egy év között változik, így nagyobb rugalmasságot és akár 60%-os kedvezményt nyújtva a belépőjegy árához viszonyítva! ... →
Friday - August 18, 2017 7:10 am
A Magyar Állami Operaház a Kárpát-Haza OperaTúra projekt keretén belül szeptember 4. és 21. között Erdély és Partium nyolc városába juttatja el két nagyszabású produkcióját, melynek első állomása Sepsiszentgyörgy. ... →
Friday - August 11, 2017 8:11 pm
Ha még nincs tervetek a hosszú hétvégére, várunk egy adag kikapcsolódásra szabadidős központjainkba! ... →
Monday - July 31, 2017 11:18 pm
Karbantartási munkálatok miatt az uszoda augusztus 7-től 13-ig zárva tart. ... →
Friday - July 28, 2017 9:34 pm
Szeretettel várjuk fürdőzni vágyó vendégeinket a Pro-Vitam diagnosztikai és kezelőközpont csapatával együtt a strandra! ... →
Thursday - July 6, 2017 10:26 am
A Sugás Bike Race országos szintű és kivitelezésű terepkerékpár-verseny, melynek célközönsége a hivatásos és a műkedvelő kerékpárosok. ... →
Tuesday - June 6, 2017 12:28 pm
Június 17-én megnyitja kapuit a strand, 24-én pedig egész napos programokkal várják a kicsiket és a nagyokat egyaránt a strandbuli alkalmából ... →